STUDIO

Studio FOTOGRAFIKA Dawid Borus to rozbudowane atelier fotograficzne realizujące wszelkie projekty związane z fotografią i grafiką komputerową. Zajmujemy się również najwyższej jakości wydrukiem fotograficznym na podłożu papierowym, płótnie i foli.

O sobie samym słów kilka…

Fotografia to moje hobby, pasja i wielka przygoda. Na początku inspiracją do robienia zdjęć była najbliższa okolica czyli Gorzów i województwo lubuskie. Z biegiem czasu możliwość wybrania się gdzieś dalej w nieznany teren, zabrania ze sobą aparatu stało się większą przyjemnością i większym wyzwaniem. Niezależnie czy fotografuję przyrodę, pejzaż, architekturę, czy jest to indywidualna sesja zdjęciowa, fotografia w plenerze zawsze interesowała mnie najbardziej. Staram się być odbierany jako fotograf, którego zdjęcia są ciekawe, kreatywne i stanowią inspirację dla innych. Dlatego realizując różne projekty przywiązuję w nich wielką wagę do szczegółów, oświetlenia oraz kompozycji.

   Za największe wyzwanie uważam jednak pracę z ludźmi. I jak to z ludzką naturą bywa: jest zmienna, kapryśna i mniej przewidywalna niż pogoda, dlatego ciekawy pomysł, dobrze przeprowadzona sesja zdjęciowa, oraz zadowolony odbiorca są dla mnie najważniejszymi ogniwami sukcesu. Uważam, że wszystkie realizowane projekty powinny cechować się najwyższym profesjonalizmem, który jest wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy.